Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless steel |
| Type | Dogs |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Product Details
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless steel |
| Type | Dogs |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews