Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 13 cm |
| Brand Name | NONE |
| With Water Dispenser | Yes |
| Power Source | Charge, Charge |
| Min Output | 50g |
| Max Output | 2000g |
| Battery Included | No |
| Time Setting | NO |
| LCD Display | No |
| Material | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | No |
| Plug Type | US |
| Type | cats |










Reviews