Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.601 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 12 cm |
| Brand Name | ROJECO |
| With Water Dispenser | Yes |
| Power Source | Battery, Battery |
| Min Output | 100g |
| Max Output | 100g |
| Battery Included | Yes |
| Time Setting | NO |
| LCD Display | No |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | No |
| Type | cats |
| Choice | yes |










Reviews