Product Details
Welcome to Our Garden Collection!
Care for your indoor plants in style with this glass watering spray bottle featuring a vintage-inspired bronze top pump design for gentle misting. Perfect for house plants, flowers, succulents, and everyday plant care, this decorative plant mister combines elegant appearance with practical watering convenience for home gardening.
Additional information
| Weight | 0.264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Height | 0-5.9in |
| Material | Metal |
| Capacity | ≤20L |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | None |
| Features | Protable |
| Style | Handheld |
| Sprayer Type | Pump |
| Type | Sprayers |
| Choice | yes |










Reviews