Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Set Type | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Product Details
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Set Type | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews