Product Details
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Additional information
| Weight | 0.900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Brand Name | GOTP |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | SOLAR |
| Voltage | 0-5V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Installation Method | self-contained |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, UL, UL, CE, CCC |
| Usage | HOLIDAY |
| Protection Level | IP65 |
| Body Material | ABS |
| Item Type | Lawn Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
| Solar Panel | 1.2v/150ma |
| Solar Battery | 600mAh |
| Charging Time | 4-8 hours |
| Working Time | 6-12hours |
| Light Color | White/Warm |
| Waterproof Rating | IP65 |
| Material | ABS+PC |
| Name | Solar Light/Solar Garden Light/Solar Lawn Light/Solar Pathway Light/Pa |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews