Product Details
Welcome to Our Beauty & Skincare Collection!
Upgrade your skincare routine with this portable 7-color LED facial wand featuring red light therapy, heating technology, microcurrent stimulation, and vibrating massage functions. Designed for relaxing facial care and beauty treatments, this multifunction skincare tool helps create a refreshing spa-inspired experience from the comfort of home.
Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 15 cm |
| Brand Name | NONE |
| Power Source | Electric |
| Material | Resin |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110 V |
| Is Batteries Included | Yes |
| Medical supervision required? | N |
| Working Principle | Low level laser |










Reviews