Product Details
Welcome to Our Beauty &Skincare Collection!
Enhance your daily skincare routine with this square electric facial cleansing brush featuring soft silicone material, ultrasonic cleaning technology, and rechargeable convenience. Designed for facial cleansing, gentle massage, and everyday beauty care, this skincare device helps provide a refreshing and spa-inspired cleansing experience at home.
Additional information
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 3 cm |
| Brand Name | miqmi |
| Power Source | Rechargeable battery, Rechargeable battery |
| Voltage | Below-50V AC (Safety Extra-Low Voltage AC, SELV AC) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Batteries Included | Yes |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Mouisture |
| Number of Pieces | One Unit |
| Waterproof Standard | IPX-7 |
| Choice | yes |










Reviews