Product Details
Welcome to Our Beauty & Skincare Collection!
Enjoy a refreshing skincare routine with this electric sonic facial cleansing brush featuring soft silicone bristles for deep pore cleansing and gentle facial massage. Designed for everyday beauty care, this convenient skincare device helps support effective cleansing, exfoliation, and a relaxing spa-inspired facial experience at home.
Additional information
| Weight | 0.210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Power Source | Rechargeable battery, USB Charger |
| Brand Name | KEMOKO |
| Voltage | Below-50V AC (Safety Extra-Low Voltage AC, SELV AC) |
| Model Number | Sonic Facial Cleansing Brush |
| Function | Facial Clean |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Waterproof Standard | IPX-7 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Is Batteries Included | Yes |
| Type | Facial Cleansing Device |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews