Product Details
Welcome to Our Beauty & Skincare Collection!
Keep your small essentials stylishly organized with this cute cartoon travel cosmetic pouch designed for lipstick, earphones, cards, makeup items, and accessories. Compact and portable for everyday use, this adorable storage bag is perfect for travel, handbags, gifting, and convenient beauty organization on the go.
Additional information
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Main Material | Cotton |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China, Organizer |
| CN | Zhejiang |
| Item Width | 1.5 |
| Style | Casual, cosmetics bag |
| Material Composition | canvas |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | Zipper |
| Model Number | cute |
| Item Height | 9 |
| Item Length | 12 cm |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Shape | Box |
| Item Weight | 36 |
| Product Name | Lipstick Bag |
| Mode | Women Handbags |
| Craft | Wallet |
| Color | Cute Cartoon |
| Feature | Portable Storage Bag |
| Material | Travel Portable |
| Gender | Purse |
| Size | Make up Bags |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews